Wynagrodzenie od sukcesu i darmowe konsultacje

Naszą zasadą jest, że wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od skuteczności naszego działania i wynikających stąd korzyści dla klienta. Poza tym, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy za darmo dokonujemy wstępnej oceny sprawy. Na podstawie wyników dokonanej oceny i po wskazaniu szans na powodzenie nasi klienci mogą na spokojnie podjąć decyzję o współpracy. Oceny sprawy dokonujemy w ramach darmowych konsultacji. 

 

Wszystko zaczyna się od darmowej konsultacji

Teraz, zupełnie bez zobowiązań, możesz skorzystać z darmowej konsultacji specjalisty naszej kancelarii. Konsultacje są prowadzone w zakresie prowadzonych przez nas usług - w tym również w sprawach dotyczących odszkodowań za działki wydzielone pod drogi. Celem każdej konsultacji jest ocena i odpowiedź na pytanie: czy w sprawie nastąpiło naruszenie prawa, co można w sprawie zrobić oraz ewentualnie, jakie kroki należy (można) podjąć.  

Zacznij działać i wypełnij formularz:

Wypełnienie formularza jest niezbędne do uzyskania konsultacji.

W powyższym polu należy opisać czego dotyczy sprawa. Abyśmy mogli cokolwiek skonsultować potrzebujemy możliwie dużo szczegółów. Nie będziemy w stanie rozpoznać sprawy bez dokładnego jej opisu. W tym miejscu również dobrze jest opisać stan faktyczny, tzn. przedstawić jak przebiegała cała sprawa. Im więcej informacji dostaniemy tym więcej będziemy mogli powiedzieć.
-
DODAJ PLIKI ZWIĄZANE Z ZAPYTANIEM. Decyzje, postanowienia i inne pisma z urzędu mogą być bardzo przydatne. Nie jesteśmy w stanie ocenić prawidłowości decyzji administracyjnej kiedy jej nie widzimy. Prosimy również dołączyć materiały, które mogą mieć znaczenie w sprawie, np. wypis i wyrys z planu miejscowego, mapy czy wypis z ewidencji gruntów. Możesz dodać także swoją korespondencję z urzędem.
Pliki muszą mieć mniej niż 20 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png bmp rtf odf pdf doc docx rar zip.

→ Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na publikowanie treści konsultacji z zastrzeżeniem, że dane umożwliwiające identyfikację Twojej osoby, jak również Twojej                sprawy zostaną poufne.

→ Twoje dane są bezpieczne ponieważ mamy - i statujemy - politykę prywatności.

→ Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych w celach związanych z udzieleniem konsultacji oraz przygotowaniem propozycji dlaszego działania w      

      konsultowanej sprawie.

W odpowiedzi na poprawnie wysłany wniosek o konsultację może zostać wysłana odpowiedź w formie wiadomości e-mail lub zaproszenie na konsultację on-line.