Opinie w zakresie prawa administracyjnego i nieruchomości

Często bywa tak, że nasi klienci potrzebują pomocy w postaci pisemnego stanowiska w sprawie. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom stworzyliśmy usługę sporządzania opinii. Opinie wydawane są w zakresie udzielanych porad i konsultacji. 

Opinia to nie tylko nasze słowa

Każde stanowisko, wyrażone w opinii, jest podparte podstawą prawną oraz analizą przepisów w przedmiocie sporządzanej opinii. Ponadto do każdej opinii wskazujemy najważniejsze orzeczenia sądów, wyrażone w sprawie korespondującej z zakresem problemu. Takie podejście gwarantuje nie tylko komfort psychiczny naszych klientów, wynikający z pewności jaką wówczas daje opinia, ale również gwarancję skuteczności w zakresie załatwiania własnych spraw.

Ile kosztuje opinia:

Cena za opinię do 5 stron:

300 PLN

W przypadku, kiedy opinia jest następstwem udzielanej 

porady w tym samym zakresie cena opinii jest niższa o 50 zł. 

 
każda kolejna strona: 100 PLN

Bardzo rzadko się zdarza, żeby opinia miała więcej niż 5 stron.

Sporządzenie dłuższej opinii zawsze konsultujemy przed jej wykonaniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypełnij formularz:

Wypełnienie formularza jest niezbędne do zlecenia opinii:

W powyższym polu należy opisać czego dotyczy sprawa. Abyśmy mogli cokolwiek skonsultować potrzebujemy możliwie dużo szczegółów. Nie będziemy w stanie rozpoznać sprawy bez dokładnego jej opisu. W tym miejscu również dobrze jest opisać stan faktyczny, tzn. przedstawić jak przebiegała cała sprawa. Im więcej informacji dostaniemy tym więcej będziemy mogli powiedzieć.
-
DODAJ PLIKI ZWIĄZANE Z ZAPYTANIEM. Decyzje, postanowienia i inne pisma z urzędu mogą być bardzo przydatne. Nie jesteśmy w stanie ocenić prawidłowości decyzji administracyjnej kiedy jej nie widzimy. Prosimy również dołączyć materiały, które mogą mieć znaczenie w sprawie, np. wypis i wyrys z planu miejscowego, mapy czy wypis z ewidencji gruntów. Możesz dodać także swoją korespondencję z urzędem.
Pliki muszą mieć mniej niż 20 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png bmp rtf odf pdf doc docx rar zip.
→ Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych w celach związanych z przedstawieniem propozycji współpracy.
→ Twoje dane są bezpieczne ponieważ mamy - i stosujemy - politykę prywatności.
→ W odpowiedzi na poprawnie wysłane zapytanie o pomoc wyślemy odpowiedź w formie wiadomości e-mail lub zaproponujemy spotkanie on-line.