Porady w zakresie prawa administracyjnego i nieruchomości

W zakresie naszej działalności udzielamy porad prawnych, które mają za zadanie rozwiązanie konkretnego problemu lub udzielenie wskazówek dotyczących właściwego postępowania dla osiągnięcia zamierzonego celu.  

W ramach tej usługi wskazujemy konkretne rozwiązanie Twojej sprawy wraz z podstawą prawną naszej porady. W przypadku możliwych rozbieżności w zakresie interpretacji przepisów wskazujemy również na najnowsze orzecznictwo sądowe w podobnych sprawach. 

Jak uzyskać poradę

Żeby uzyskać poradę wystarczą 3 proste kroki:

1. Wypełnij poniższy formularz
  Samo wypełnienie formualarza do niczego nie zobowiązuje. Jego treść oraz załączone pliki mają nam pomóc zapoznać się z Twoim problemem. Na podstawie tych danych przygotowujemy się do spotkania on-line, na którym udzielamy porady.
2. Odbierz wiadomość z instrukcją dotyczącą płatności oraz zaproszeniem na spotkanie on-line
  W wiadomości przede wszystkim informujemy Cię czy jesteśmy w stanie Ci pomóc. Dopiero wówczas, jeśli okaże się, że Twoje zapytanie mieści się w granicach naszych kompetencji wysyłamy link do dokonania szybkiej płatności. W tej samej wiadomości proponujemy godziny spotkania on-line. Maksymalny czas oczekiwania na wiadomość to 48h. Z reguły odpowiedzi udzielamy w kilka godzin.
3. Weź udział w spotkaniu on-line, na którym udzielimy Ci porady
  Spotkania odbywają się za pośrednictwem platformy clickmeeting. To bardzo wygodna aplikacja internetowa, która oprócz funkcji komunikatora posiada inne, pomocne w trakcie udzielania porady, funkcje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje porada

Pamiętaj: przed podjęciem decyzji o współpracy możesz skorzystać z darmowej  konsultacji
   

Cena za pierwsze 45 minut:

90 PLN

Czas potrzebny do przygotowania spotkania on-line

jest ujęty w cenie usługi

 
każde kolejne rozpoczęte 15 minut: 30 PLN

 

 

 

 

 

 

Wypełnij formularz:

Wypełnienie formularza jest niezbędne do uzyskania porady.

W powyższym polu należy opisać czego dotyczy sprawa. Abyśmy mogli cokolwiek skonsultować potrzebujemy możliwie dużo szczegółów. Nie będziemy w stanie rozpoznać sprawy bez dokładnego jej opisu. W tym miejscu również dobrze jest opisać stan faktyczny, tzn. przedstawić jak przebiegała cała sprawa. Im więcej informacji dostaniemy tym więcej będziemy mogli powiedzieć.
-
DODAJ PLIKI ZWIĄZANE Z ZAPYTANIEM. Decyzje, postanowienia i inne pisma z urzędu mogą być bardzo przydatne. Nie jesteśmy w stanie ocenić prawidłowości decyzji administracyjnej kiedy jej nie widzimy. Prosimy również dołączyć materiały, które mogą mieć znaczenie w sprawie, np. wypis i wyrys z planu miejscowego, mapy czy wypis z ewidencji gruntów. Możesz dodać także swoją korespondencję z urzędem.
Pliki muszą mieć mniej niż 20 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png bmp rtf odf pdf doc docx rar zip.
→ Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych w celach związanych z przedstawieniem propozycji współpracy.
→ Twoje dane są bezpieczne ponieważ mamy - i stosujemy - politykę prywatności.
→ W odpowiedzi na poprawnie wysłane zapytanie o pomoc wyślemy odpowiedź w formie wiadomości e-mail lub zaproponujemy spotkanie on-line.