Doświadczeni Prawnicy, Geodeci i specjaliści od nieruchomości

KPAiN to kompletny zespół specjalistów posiadających wszelkie niezbędne kompetencje żeby tworzyć najlepszą kancelarię świadczącą usługi
w zakresie prawa i postępowania administracyjnego w obszarze nieruchomości i pokrewnym. 

 

Specjaliści od postępowania administracyjnego

KPAiN to przede wszystkim prawnicy specjalizujący się w postępowaniach administracyjnych w obszarze nieruchomości. Od kilkunastu lat działają w praktyce po obu stronach urzędniczych biurek.

 

Z jednej strony to urzędnicy wysokiego szczebla w organach administracji samorządowej. Odpowiedzialni za tworzenie prawa miejscowego w obszarze rozwoju przestrzennego, infrastruktury, wydawanie decyzji oraz zarządzanie procesami związanymi z gospodarką nieruchomościami i planowaniem przestrzennym. Z drugiej strony to praktycy, którzy od wielu lat zajmują się przekształcaniem nieruchomości. Posiadamy praktyczne doświadczenie w pełnym zakresie oferowanej pomocy.

 

Zespół KPAiN to niezliczone setki postępowań administracyjnych w zakresie nieruchomości: planowania przestrzennego, gospodarki nieruchomościami, prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego czy ochrony gruntów rolnych i leśnych. W sumie specjaliści KPAiN brali udział przy wydawaniu tysięcy różnych decyzji administracyjnych. 

specjalista od postępowania administracyjnego

 

 

Geodeci

 

W zespole naszej kancelarii znajdują się również bardzo doświadczeni geodeci, którzy zdobywali wykształcenie na najpopularniejszej uczelni geodezyjnej w Polsce.

 

Posiadają najważniejsze państwowe uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji w geodezji w zakresie nr 2: rozgraniczenia i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

 

Geodeci to nie tylko praktyczne spojrzenie, ale również najskuteczniejsze metody zbierania informacji. Dzięki tej wiedzy potrafimy działać sprawniej, a to pozwala zapewnić najlepsze warunki. 

Geodeta

 

 

 

radca prawny kancelaria kpain

Radcowie Prawni

 

Współpracujący z kancelarią radcowie prawni są koniecznym dopełnieniem całego organizmu.

 

To oni pozwalają kancelarii KPAiN działać na każdym etapie sprawy - od skutecznego wsparcia postępowania administracyjnego po złożenie skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego (NSA).

 

W zakresie skargi kasacyjnej w Polsce występuje tzw. "przymus adwokacko - radcowski". Oznacza to, że złożenie skargi kasacyjnej (czyli skargi na wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego) możliwe jest wyłącznie przy udziale adwokata lub radcy prawnego. 

 

 

 

Należymy do różnych organizacji

 

Wiemy jak ważna jest współpraca i kooperacja z innymi specjalistami oraz organizacjami. Dlatego, żeby poszerzać swoją wiedzę aktywnie uczestnicznymy z różnych organizacjach. Należymy do: