Konsultacje i porady prawne ON-LINE

Uzyskanie porady prawnej jeszcze nigdy nie było takie proste

Prawnik on-line

Do porady prawnej przez internet dzielą Cię 2 minuty.

Rezerwacja spotkania online powinna zająć mniej niż dwie minuty. Wystarczy uzupełnić formularz oraz zaproponować dogodny termin spotkania.

Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a poradę uzyskasz bez wychodzenia z domu. Najważniejsze nie są jednak oszczędności. Porada on line to specjalistyczna ekspercka wiedza w dziedzinie prawa administracyjnego i nieruchomości niezależnie od tego, gdzie jest ona potrzebna. A przy okazji jedynie pojawia się kwestia wynagrodzenia, które w przypadku porady online jest znacznie atrakcyjniejsze niż cena standardowej porady.

Porada prawna online w 3 prostych krokach

 1. Wypełniasz poniższy formularz. Od samego początku wszystkie Twoje dane są chronione tajemnicą radcowską.
 2. Proponujesz dogodną dla siebie datę spotkania (video). Preferujemy spotkanie video, ale na życzenie klienta może być to telefon.
 3. W odpowiedzi (w zależności od wybranego urządzenia):
  • otrzymujesz mailem link do spotkania, które może mieć miejsce przy użyciu każdego urządzenia z przeglądarką internetową;
  • otrzymujesz nazwę użytkownika Skype, WhatsApp lub Facetime, jeżeli wybierzesz jedną z tych form komunikacji.

Ile kosztuje porada online i co za to otrzymuję?

Cena porady prawnej przez Internet jest uzależniona od długości spotkania. Standardowo na poradę online przeznaczamy do jednej godziny zegarowej (60 minut). Z tego 15 minut przyjmujemy na przygotowanie się do porady. 45 minut na samo spotkanie z prawnikiem. Oczywiście, w razie potrzeby, spotkanie może być dłuższe.

Przygotowanie porady to czas na zapoznanie się z dokumentami, jakie nam prześlesz przed spotkaniem. Dla usprawnienia spotkania i maksymalnej satysfakcji namawiamy do wysłania przed spotkaniem dokumentów lub opracowań, które pozwolą nam zapoznać się wcześniej ze sprawą. Zaoszczędzi to wiele czasu.

Oszczędzasz 65%

Cena porady online do 1 godziny to tylko 90 zł netto (110,70 zł brutto). Na każdą poradę wystawiamy fakturę VAT. Każda porada jest udzielana wyłącznie przez specjalistę w wybranej dziedzinie.

Standardowa porada w kancelarii kosztuje 200 zł netto. Oznacza to, że cena porady online jest 65% tańsza niż w kancelarii.

GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn okaże się, że:

 1. Nie udało nam się odpowiedzieć na Twoje pytania;
 2. Nie będziesz zadowolona/y z porady;
 3. Porada nie odbędzie się z powodu problemów technicznych;
 • GWARANTUJEMY 100% ZWROT UISZCZONYCH KOSZTÓW PORADY.


  Dodaj pliki związane z poradą.
  Decyzje, postanowienia i inne pisma z urzędu mogą być bardzo przydatne. Dobrze jeżeli dołączysz materiały, które mogą mieć znaczenie w sprawie, np. wypis i wyrys z planu miejscowego, mapy czy wypis z ewidencji gruntów. Możesz dodać także swoją korespondencję z urzędem. Chronimy Twoją prywatność - wszystkie dane i dokumenty chronione są tajemnicą radcowską

  Pliki (w sumie) nie mogą mieć więcej niż 20 MB.
  Maksymalna ilość plików - 10.
  Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp rtf odf pdf doc docx rar zip.

  Informuję, że w sprawie dotyczącej powyższego zapytania, na moją rzecz:

  Podaj dane Radcy Prawnego, który działa/ł na Twoją rzecz:

  Wymagania sprzętowe dla uzyskania porady:

  Wystarczy przyzwoity dostęp do Internetu oraz jakiekolwiek urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową (PC, notebook, smartfon, tablet).

  Wskazane, żeby urządzenie było wyposażone w kamerę. Wówczas spotkanie przyjmie wymiar niemal osobistego, co zdecydowanie ułatwia kontakt.