Porady prawne ON-LINE

Uzyskanie porady prawnej jeszcze nigdy nie było takie proste

Prawnik on-line

Do porady prawnej przez internet dzielą Cię 2 minuty.

Rezerwacja spotkania online powinna zająć mniej niż dwie minuty. Wystarczy uzupełnić formularz oraz wybrać dogodny termin spotkania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Po pierwsze, nie wychodząc z domu skorzystasz z eksperckiej wiedzy prawniczej w dziedzinie prawa administracyjnego i nieruchomości. Po drugie, wynagrodzenie za poradę online jest o wiele niższe niż cena standardowej porady.

Porada prawna online w 3 prostych krokach

 1. Wypełniasz poniższy formularz.
 2. Wybierasz dogodną dla siebie datę spotkania (video). Na życzenie klienta może być to telefon.
 3. W odpowiedzi (w zależności od wybranego urządzenia):
  • otrzymujesz mailem link do spotkania (jeżeli spotkanie będzie przez komputer i masz przeglądarkę Chrome);
  • otrzymujesz nazwę użytkownika Skype, WhatsApp lub Facetime (jeżeli spotkanie będzie będzie przez komputer bez przeglądarki Chrome, smartfon lub komputer Mac);

Ile kosztuje porada online i co za to otrzymuję?

Cena porady prawnej przez Internet jest uzależniona od długości spotkania. Najczęściej na poradę online przeznaczamy do jednej godziny zegarowej (60 minut). Z tego 15 minut przyjmujemy na przygotowanie się prawnika do porady. 45 minut na samo spotkanie z prawnikiem.

Przygotowanie porady to czas na zapoznanie się z dokumentami, jakie nam prześlesz przed spotkaniem. Dla usprawnienia spotkania i maksymalnej satysfakcji namawiamy do wysłania przed spotkaniem dokumentów lub opracowań, które pozwolą nam zapoznać się wcześniej ze sprawą. Zaoszczędzi to wiele czasu.

Oszczędzasz 65%

Cena porady online do 1 godziny to tylko 90 zł netto (110,70 zł brutto). Na każdą poradę wystawiamy fakturę VAT. Każda porada jest udzielana wyłącznie przez specjalistę w wybranej dziedzinie.

Standardowa porada w kancelarii kosztuje 200 zł netto. Oznacza to, że cena porady online jest 65% tańsza niż w kancelarii.

GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn okaże się, że:

 1. Nie udało nam się odpowiedzieć na Twoje pytania;
 2. Nie będziesz zadowolona/y z porady;
 3. Porada nie odbędzie się z powodu problemów technicznych;
 • gwarantujemy zwrot 100% wynagrodzenia.

Wymagania sprzętowe dla uzyskania porady:

W zależności od wybranej formy kontaktu mogą to być:

 1. Dostęp do komputera lub smartfona.
 2. Zainstalowana przeglądarka chrome (komuputer/lapotop), aplikacja Skype (komuputer/laptop), WhatsApp (samrtfon z androidem lub Iphone) lub FaceTime (Iphone, komputer Mac).
 3. Urządzenie, z którego będzie połączenie powinno mieć kamerę.