Współpraca z geodetami z całej Polski.

Geodeto, robisz lub robiłeś podział geodezyjny? Zadbaj o swoich klientów.

Nawiążmy współpracę.

Jeżeli robisz (lub kiedykolwiek robiłeś) podział nieruchomości, w wyniku którego wydzielasz działkę przeznaczoną pod drogę skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria sprawnie i profesjonalnie zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań za działki wydzielone pod drogi

Nie ma znaczenia kiedy nastąpiło wywłaszczenie

Odszkodowania za działki wydzielone pod drogi co do zasady nie przedawniają się. Oznacza to, że jeśli w wyniku Twojego podziału została wydzielona działka pod drogę powinieneś się zgłosić niezależnie od tego kiedy to było. Wystarczy, że pamiętasz jeszcze właściciela i oznaczenie nieruchomości, która podlegała podziałowi. 

Zadowolenie klientów oraz sprawiedliwe odszkodowanie za działki

Każdego dnia ktoś zostaje pozbawiony własności bez należnego odszkodowania. Bardzo często jest tak, że z mocy prawa własność działki wydzielonej pod drogę przechodzi na własność gminy/powiatu/województwa, a właściciel działki nie otrzymuje za to słusznego odszkodowania. Często będzie to Twój klient. Dlatego, jeśli chcesz uzyskać zadowolonych klientów zapraszamy do współpracy. Nasza kancelaria na bieżąco współpracuje z wykonawcami robót geodezyjnych z terenu całej Polski w zakresie dochodzenia odszkodowania za działki wydzielone pod drogi publiczne

Wystarczy ze skontaktujesz nas ze swoim klientem 

Z Twojej strony wystarczy tylko, że poinformujesz klienta, że jesteśmy gotowi mu pomóc.

Bez Twojej wiedzy o sytuacji klienta ma on niewielkie szanse na sprawiedliwe odszkodowanie za wywłaszczenie jego własności. Dlatego, jeżeli pomożesz swojemu klientowi na pewno zyskasz jego uznanie i zadowolenie.

Uzyskanie odszkodowania to złożony proces, który z reguły trwa od 6 do 12 miesięcy. A czasami nawet dłużej. Mimo to naszą zasadą jest, że główną część wynagrodzenia pobieramy wyłącznie w momencie osiągnięcia sukcesu, tj. uzyskania odszkodowania. Takie podejście sprawia, że Twój klient zawsze czuje się komfortowo i bezpiecznie. 

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz nawiązać współpracę

napisz na: kontakt@kpain.pl

uzyskaj wzór umowy