Współpraca

Geodeto, robisz lub robiłeś podział geodezyjny?

Współpracuj z nami i odbierz 25% naszego wynagrodzenia

Jeżeli robisz (lub kiedykolwiek robiłeś) podział nieruchomości, w wyniku którego wydzielasz działkę przeznaczoną pod drogę skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria sprawnie i profesjonalnie zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań za działki wydzielone pod drogi

Nie ma znaczenia kiedy to było

Odszkodowania za działki wydzielone pod drogi co do zasady nie przedawniają się. Oznacza to, że jeśli w wyniku Twojego podziału została wydzielona działka pod drogę powinieneś się zgłosić niezależnie od tego kiedy to było. Wystarczy, że pamiętasz jeszcze właściciela i oznaczenie nieruchomości, która podlegała podziałowi. 

Dodatkowe źródło wysokich dochodów – od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych bez kiwania palcem w terenie

Każdego dnia ktoś zostaje pozbawiony własności bez należnego odszkodowania. Bardzo często jest tak, że z mocy prawa własność działki wydzielonej pod drogę przechodzi na własność gminy/powiatu/województwa, a właściciel działki nie otrzymuje za to słusznego odszkodowania. Często będzie to Twój klient. Dlatego jeśli chcesz zyskać źródło dodatkowego (wysokiego) dochodu oraz zależy Ci na zadowolonych klientach zapraszamy do współpracy. Nasza kancelaria na bieżąco współpracuje z wykonawcami robót geodezyjnych z terenu całej Polski w zakresie dochodzenia odszkodowań za działki wydzielone pod drogi publiczne. 

Wystarczy ze skontaktujesz nas ze swoim klientem 

Z Twojej strony oczekujemy tylko informacji o kliencie, który wydzielił ze swojej nieruchomości działkę pod drogę. Jeśli klient nawiąże z nami współpracę masz gwarancję, że spora część wynagrodzenia za uzyskanie odszkodowania za drogę zostanie wypłacona Tobie.

Wiemy, że bez Twojej informacji klient nie miałby szans na sprawiedliwe odszkodowanie za wywłaszczenie jego własności. Dlatego aż 1/4 naszego wynagrodzenia przypada właśnie geodecie, który pomoże nam nawiązać współpracę z klientem pozbawionym własności. Uzyskanie odszkodowania to złożony proces, który z reguły trwa od 6 do 12 miesięcy. Mimo to naszą zasadą jest, że wynagrodzenie pobieramy wyłącznie w momencie osiągnięcia sukcesu, tj. uzyskania odszkodowania. Takie podejście sprawia, że klient zawsze czuje się komfortowo i bezpiecznie. 

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz nawiązać współpracę

napisz na: kontakt@kpain.pl

lub zadzwoń: (59) 724 00 07

uzyskaj wzór umowy