Porady i opinie prawne w zakresie nieruchomości

Wynagrodzenie od sukcesu i darmowe konsultacje

Naszą zasadą jest, że wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od skuteczności naszego działania i wynikających stąd korzyści. Poza tym, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, za darmo dokonujemy wstępnej oceny sprawy. Na podstawie wyników dokonanej oceny i po wskazaniu szans na powodzenie nasi klienci mogą (na spokojnie) podjąć decyzję o współpracy. Wstępnej oceny sprawy dokonujemy w ramach darmowych konsultacji.

Udzielamy porad oraz sporządzamy opinie

W ramach naszej działalności udzielamy również porad. Co do zasady porad udzielamy w trakcie spotkania w siedzibie naszej kancelarii (w Gdańsku) lub w formie porady prawnej on-line. Ta druga forma jest zdecydowanie bardziej popularna. Uzyskanie porady online nie wymaga żadnych aplikacji ani kont w serwisach społecznościowych. Na Twoje życzenie możemy się również spotkać za pośrednictwem Facetime, WhatsApp, Skype lub Messenger.

Dlatego, niezależnie od tego gdzie jesteś na Świecie, w każdej chwili masz dostęp do profesjonalnej porady prawnej bez wychodzenia z domu czy biura.

Wynagrodzenie za poradę uzależnione jest od czasu jej trwania oraz ilości czasu, jaki jest niezbędny do przygotowania się do porady (np. zapoznanie się z dokumentami dostarczonymi przez klienta).

Wynagrodzenie za standardową poradę wynosi od 300 zł netto.

Zanim jednak skorzystasz z porady pamiętaj, że najlepiej zacząć od darmowej konsultacji. To na tym etapie dowiesz się czy są możliwości działania. Jeżeli jednak wiesz na czym stoisz i potrzebujesz porady od razu rozpocznij od wypełnienia formularza na dole niniejszej strony. W odpowiedzi zaproponujemy termin spotkania.

Porada prawna online kosztuje 180 zł netto.

Nieważne czy lubisz nowoczesne rozwiązania, albo po prostu nie masz czasu, zapraszamy do skorzystania z tej formy porady. Jedyna różnica od standardowej porady, poza oszczędnościami czasu i pieniędzy, to jej wirtualna forma. Nie ma to jednak wpływu na to, że porady udziela zawsze radca prawny – ekspert w swojej dziedzinie. Potrzebujesz porady? Umów się na spotkanie on-line.

Opinie prawne w zakresie prawa administracyjnego i nieruchomości

Często bywa tak, że nasi klienci potrzebują pomocy w postaci pisemnego stanowiska w sprawie. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom stworzyliśmy usługę sporządzania opinii. Opinie wydawane są w zakresie udzielanych porad i konsultacji.

Opinia to nie tylko nasze słowa

Każde stanowisko, wyrażone w opinii, jest podparte podstawą prawną oraz analizą przepisów w przedmiocie sporządzanej opinii. Ponadto, przy każdej opinii wskazujemy najważniejsze orzeczenia sądów, wyrażone w sprawie korespondującej z zakresem problemu.

Takie podejście gwarantuje nie tylko komfort naszych klientów, wynikający z pewności jaką wówczas daje opinia, ale również gwarancję skuteczności w zakresie załatwiania własnych spraw, do których opinia będzie wykorzystana.

Wszystko zaczyna się od darmowej konsultacji.

Najlepiej zacząć od konsultacji. Teraz, zupełnie bez zobowiązań, możesz skorzystać z darmowej konsultacji specjalisty naszej kancelarii. Konsultacje są prowadzone w zakresie prowadzonych przez nas usług.

Celem każdej konsultacji jest ocena i odpowiedź na pytanie: czy w sprawie nastąpiło naruszenie prawa, co można w sprawie zrobić oraz ewentualnie, jakie kroki należy (można) podjąć.

Interesuje Cię porada prawna? Zacznij od wypełnienia formularza.


    Dodaj pliki związane z zapytaniem. Decyzje, postanowienia i inne pisma z urzędu mogą być bardzo przydatne. Nie jesteśmy w stanie ocenić prawidłowości decyzji administracyjnej kiedy jej nie poznamy. Prosimy również dołączyć materiały, które mogą mieć znaczenie w sprawie, np. wypis i wyrys z planu miejscowego, mapy czy wypis z ewidencji gruntów. Możesz dodać także swoją korespondencję z urzędem.

    Pliki (w sumie) nie mogą mieć więcej niż 20 MB.
    Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp rtf odf pdf doc docx rar zip.

    Informuję, że w sprawie dotyczącej powyższego zapytania, na moją rzecz:

    Podaj dane Radcy Prawnego, który działał na Twoją rzecz: