Dzień dobry
Poznajmy się
Radca Prawny
Piotr Drogosz

Radca prawny, geodeta, biegły sądowy w dziedzinie geodezji.

Od 2001 roku, bez przerwy, działa w branży nieruchomości. Przez pierwsze 10 lat, jako geodeta, zajmował się przekształcaniem nieruchomości gruntowych. W tym czasie brał udział w setkach postępowań administracyjnych dotyczących nieruchomości – podziały, pozwolenia na budowę, wyłączenie gruntów z produkcji rolnej, opłaty adiacenckie i planistyczne, odszkodowania za drogi, postępowania wywłaszczeniowe oraz wiele innych.

Następnie, jako prawnik, postawił na wąską specjalizację ograniczając swoją praktykę do prawa administracyjnego w obszarze nieruchomości.
Uważa, że tylko wąska specjalizacja może pozwolić na profesjonalną obsługę powierzonych spraw. Doświadczenie i wykształcenie geodezyjne są dla niego nadzwyczajnym wsparciem w praktyce Radcy Prawnego.

Od 2007 roku doradza również firmom branży deweloperskiej działających na terenie całej Polski. W niektórych z nich jest członkiem zarządu.

Posiada również licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

Miłośnik i pasjonat prawa administracyjnego w zakresie nieruchomości.

Wyznawca zasady:

jest sukces, jest wynagrodzenie.

Nasz zespół
Kancelaria od początku swojego istnienia stawia na doświadczonych specjalistów w dziedzinie prawa i nieruchomości. Współpracujemy z prawnikami, którzy mają szerokie doświadczenie przy prowadzeniu postępowań administracyjnych i sądowoadministracyjnych.

Współpracujemy również z przedstawicielami innych branż, takich jak rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, projektanci czy specjaliści od budownictwa. Przyjmowane zlecenia czasami wymagają interdyscyplinarnej wiedzy.

Doświadczenie naszego zespołu i naszych partnerów pozwala nam lepiej prowadzić i rozumieć prowadzone na rzecz naszych klientów postępowania.

Doświadczenie po obu stronach urzędniczego biurka

W zespole kancelarii są osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w pracy po stronie organów administracji publicznej. Są to prawnicy oraz specjaliści innych dziedzin, którzy prowadzili i nadzorowali setki postępowań administracyjnych i wydali tyle samo decyzji.

Zasadą w naszej kancelarii jest ciągłe kształcenie. Hołdujemy zasadzie, że

dobry prawnik ma głowę w kodeksie,
a nie kodeks w głowie“.

Jako kancelaria radcy prawnego stosujemy i przestrzegamy kodeksu etyki radcy prawnego.